Over Eisma Edumedia
Eisma Edumedia, uitgever van leermiddelen voor de vakken Grieks, Latijn, Nederlands en Engels.
Eisma Edumedia maakt deel uit van de Eisma Media Groep. De Eisma Media Groep (sinds 1874) is uitgever van hoogwaardige informatie en communicatieproducten en -diensten (o.a. vaktijdschriften, websites en e-mail nieuwsbrieven, events/awards, webinars, content marketing, E-congressen en leermiddelen) in diverse business to business- en educatieve markten. Jongbloed Media is ook een onderdeel van Eisma Media Groep. Bij Jongbloed Media worden o.a. bijbels, tijdschriften en algemene boeken uitgegeven. Vanuit de vestigingen in Leeuwarden en Doetinchem zorgen 130 professionals en honderden freelancers voor kennis en communicatie mogelijkheden die leiden tot succesvolle resultaten van onze klanten (meer dan een half miljoen ondernemers en onderwijsinstellingen in Nederland en België).
Over de lesmethodes van Eisma Edumedia
In 1985 geeft Eisma Edumedia voor het vak Grieks de serie Arche uit, gevolgd door de succesvolle lesmethode Pallas in 1993. Dan gaat het snel, want in de daarop volgende jaren worden ook lesmethodes voor Latijn, Nederlands, Engels en Loopbaan en Burgerschap aan het portfolio toegevoegd.
Inmiddels bestaat deze tak van de uitgeverij al meer dan 35 jaar. In die tijd is veel veranderd en dat geldt ook voor onze leermiddelen. Een digitale versie van een lesmethode is tegenwoordig niet meer weg te denken in het lesaanbod. In de beginperiode was Edumedia echter één van de eerste uitgeverijen die de volledige lesmethoden zowel in boekvorm als digitaal ontwikkelde.
Tegenwoordig bieden we lesmethoden aan voor vmbo, havo, vwo en mbo. Hierbij wordt rekening gehouden met de individuele leerling en dat is merkbaar voor de docent. Differentiatie is een belangrijk speerpunt voor de uitgeverij en de auteurs. Daarnaast zijn de lesmethoden flexibel in te zetten. Als docent bepaal je zelf de inhoud van de les: opdrachten maken vanuit het boek, digitaal of beide.
Ons team
Wij staan u persoonlijk te woord en helpen u verder. Onze educatief adviseurs Anne Brink en Marian Danen denken graag mee over de inzet van onze lesmethoden en alle mogelijkheden daarvan. Dit kan in een vrijblijvend informeel gesprek, maar een uitgebreide presentatie (live of op afstand) behoort ook tot de mogelijkheden.
Daarnaast laten wij u graag kennismaken met ons vaste team in Leeuwarden.





De auteurs
Zonder auteurs geen lesmethode! Wij zijn onze auteurs dankbaar voor hun werk en inzet voor de lesmethodes, eindexamenboeken en andere uitgaves. Hieronder een overzicht van onze auteurs:
Grieks
- Charles Hupperts
- Elly Jans
- Jori Castricum
- Niels Koopman
- Aniek van der Eersten
- Simon Veenman
- Hans Verheij
- Daniel Bartelds
Latijn
- Charles Hupperts
- Elly Jans
- Jori Castricum
- Niels Koopman
- Maarten Prot
- Riemer van der Veen
- Feyo L. Schuddeboom
Nederlands
- Hein Elferink
- Ymie Kroezen-Buursma
- Maud Hutten
- Harmke Bosma-Mulder
- Marlon van Eekelen
- Veerle Balk
Engels
- Hein Elferink
- Maaike Grondsma
- Henri van Bergen
- Roland Kop
- Diana van Nunen
- Adriaan Riemslag
- Desiree Spinhoven-De Waal
- Kristine Dotinga